środa, 14 lipca 2010
Lobby Biuściastych ma 5 lat!

Wielkimi krokami zbliżamy się do okrągłych urodzin Lobby Biuściastych – 27 lipca 2010 stuknie nam 5 lat! :-) Emocjami związanymi z nadchodzącą rocznicą dzielimy się – jakżeby inaczej! – w wątku na forum. Tutaj tymczasem zapraszam do zabawy, która upamiętni nasz lobbileusz!

Hasło urodzinowej akcji brzmi: Pięć lat temu... a dziś! W związku z tym mam dla Was dwa zadania:

1. Zilustrowanie tematu piątych urodzin Lobby Biuściastych za pomocą zdjęcia lub rysunku. Możecie pokazać siebie w biustonoszach sprzed pięciu lat i obecnych, możecie narysować urodzinowy tort Lobby Biuściastych, możecie sfotografować stos biustonoszy, które zgromadziłyście w tym czasie ;-) Pokażcie wszystko, co obrazuje upływ pięciu lat – w Waszej garderobie lub na rynku bielizny :-)

2. Ułożenie zdania, które będzie zawierało hasło akcji Pięć lat temu... a dziś, a które opisze Waszą przygodę z Lobby Biuściastych lub Małobiuściastych! Na przykład:
Pięć lat temu nie wiedziałam, że istnieją miseczki powyżej F... a dziś nie wyobrażam sobie, by ich nie było! albo Pięć lat temu nie lubiłam swojego biustu... a dziś jestem z niego dumna, choć wcale się nie zmienił:-) albo Pięć lat temu sądziłam, że na forach internetowych nie można znaleźć niczego ciekawego... Dziś znam jeden wyjątek ;-)

Piszcie o wszystkim, z czym kojarzy Wam się nasza piąta rocznica (a, jak wiemy, drogi wyobraźni lobbystek bywają zaskakujące ;-). Zilustrujcie, jak zmieniła się Wasza szuflada ze stanikami i Wasze spojrzenie na siebie:-) Każda z Was może zrealizować jeden z dwóch punktów lub oba; możecie przysłać zdjęcie związane bezpośrednio z tekstem lub kilka oddzielnych rysunków i niezależnych zdań. Ilość i forma zgłoszeń zależy tylko od Was :-)

UWAGA! Do zabawy zapraszam wszystkie Lobbystki niezależnie od tego, kiedy dołączyły do Lobby. Po prostu sięgnijcie pamięcią wstecz – i spróbujcie przywołać wspomnienia z 2005 roku, z czasów, kiedy jeszcze nie znałyście biuściastego forum :-)

TERMINY: Na Wasze zgłoszenia czekam pod adresem butters77@gazeta.pl od dziś do 31 lipca, a gotowa praca ukaże się na blogu Lobby 13 sierpnia 2010. Termin jest dość liberalny (z uwagi na sezon urlopowy), ale nie będzie już przedłużany :-) Zapraszam serdecznie!


poniedziałek, 15 lutego 2010
Post Scriptum do kolażu 2010
A oto obiecana niespodzianka! Poniżej scenka rodzajowa z życia Lobby – koniecznie obejrzyjcie ją w powiększeniu;) Dla ułatwienia podpowiem, że zdjęcie przedstawia turzycę, która odpowiada na pytania w wątku rozmiarowym...;)Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnej akcji!
200 tysięcy postów - kolaż lobbystek!
Z radością prezentuję kolejną pamiątkową fotografię uczestniczek Lobby Biuściastych i Małobiuściastych!:) Tym razem punktem wyjścia do stanikowo-zdjęciowych wariacji był jubileusz 200 tysięcy postów na forum internetowym Lobby Biuściastych.

Poniżej znajdziecie miniaturę, a po kliknięciu obejrzycie pełnowartościowy obrazek w ImageShack'u. Radzę zapisać go na swoim komputerze i wtedy oglądać – będzie najwygodniej:)


A teraz parę słów o realizacji. Tym razem wiele dziewczyn przesłało zdjęcia czarno-białe, więc postanowiłam nadać całemu kolażowi taką kolorystykę, dodając jedynie barwne akcenty. Mam nadzieję, że lobbystki, których zdjęcia zmodyfikowałam lub znacząco przekadrowałam, nie mają mi tego za złe:) Walczyłam z wieloma wątpliwościami, bo niektóre zdjęcia były tak pomysłowe czy efektowne (np. tatuaże;), że miałam ochotę wyeksponować je oddzielnie (przy jednym się skusiłam, ale o tym później;) – niestety, nie było to możliwe.

Niemniej, wobec talentu fotograficznego niektórych z Was – np. Zazulli – musiałam pokornie schować do kieszeni swoje plastyczne ambicje i wstawić zdjęcie bez żadnych zmian – same widzicie, dlaczego;)

Żałuję, że więcej dziewczyn nie zdecydowało się wziąć udziału w akcji – ale tym bardziej dziękuję tym odważnym!:) Dziękuję również za zabawne i uskrzydlające wypowiedzi w kategorii "Lobby to dla mnie.." – dodawały mi zapału podczas komponowania kolażu:)

Mam też dla Was dodatkową niespodziankę. Ponieważ Turzyca przysłała zdjęcie z pewnym wyjątkowym pomysłem, postanowiłam nie tylko zamieścić je w kolażu, ale przedstawić oddzielnie – abyście mogły docenić szczegóły całości;) Ale to już za chwilkę - w kolejnej notce...

czwartek, 16 lipca 2009
Lobbystki - nowa kategoria na forum!

Z radością ogłaszam, że od dziś na forum Gazety istnieje nowa kategoria tematyczna, poświęcona specjalnie sprawom okołobiuściastym!:) Po wejściu do działu Kobieta, obok tematów takich, jak "Ślub i wesele", "Uroda i kosmetyki" czy "Związki", zobaczycie katalog Lobbystki! A w nim uszeregowane kolejno fora internetowe, założone przez uczestniczki Lobby Biuściastych i Małobiuściastych:)


Od tego momentu łatwiej jest też przeglądać blogi prowadzone przez lobbystki - po prawej stronie, pod drzewkiem forów, wyświetlają się linki do nich (tu dokładna wskazówka, gdzie to się znajduje;)

Myślę, że jest co świętować;) Nasze akcje bra-fitterskie i działania promujące staranny dobór biustonosza zaczęły się od dyskusji na forum - miło nam więc, że w strukturze forum właśnie znalazłyśmy odrębne miejsce.

czwartek, 25 czerwca 2009
Lobbystki nie przestają świętować

W styczniu świętowałyśmy lobbileusz 150 tysięcy postów, w marcu beniutka_bo uchwyciła moment, w którym stuknęło 160 tysięcy... Dziś natomiast zapraszam do obejrzenia pamiątkowego kadru z liczbą 180 tysięcy postów! Skrin udało się złapać kilku czujnym lobystkom:)

Niedługo zaczniemy odliczanie do dwustu tysięcy... Tymczasem kto pamięta jeszcze wątki takie, jak ten, ten, ten czy - uwaga - ten?;) Jak pisała w jednym z nich luliluli - Kto by pomyślał za czasów nieśmiertelnego 75D, że o stanikach można tak wiele powiedzieć.?;) Zazulli, która zauważyła pięciotysięczny post, Ansil gratulowała: Wygrala Pani stanik w rozmiarze 95A, ktory jak sie uprzemy, to tez sie da nosic! ;) A Kasica w "dwudziestotysięczniku" rozważała: Ciekawe, jak bedzie wygladal polski rynek biusciasty, kiedy dojdziemy do stu tysiecy :)

Dziś wiemy, że wygląda znacznie lepiej, niż parę lat temu!:) Ale wciąż wiele jest do zrobienia! Czas więc wytyczyć sobie kolejny cel! Moje Panie, kto odgadnie, jak będzie wyglądała oferta polskich sklepów z bielizną, kiedy Lobby Biuściastych osiągnie liczbę 500 000 postów?;)

 
1 , 2 , 3

Nasza społeczność