piątek, 08 maja 2009
LOBBY w BOBBYY!;)

Blogujące Lobbystki to mądre i energiczne dziewczyny - co często bywa zauważane w internetowych konkursach i rankingach:) Obecnie sporą popularnością w blogosferze cieszy się konkurs organizowany przez Burda Communications, a odbywający się na stronie bobbyy. Na laureatów czeka możliwość współpracy z redakcją jednego z popularnych magazynów prasowych!

Konkurs obejmuje kilka kategorii - m.in. Kultura, Polityka czy Motoryzacja. Nasze blogerki startują w kategorii Moda i styl - zadbajmy więc o to, by zaszły wysoko!:)

Jak oddać głos?


Tu możesz zagłosować na Stanikomanię! (wystarczy kliknąć w przycisk "Głosuję" znajdujący się pod miniaturą bloga!:)
Tu możesz zagłosować na Balkonetkę!
(sposób jak wyżej:)

Pamiętajcie - głosowanie jest całkowicie darmowe! Nie trzeba wysyłać żadnych SMS-ów, maili czy rejestrować się na stronie. Wystarczy KLIKNIĘCIE!:)
Pierwszy etap głosowania, zgodnie z regulaminem, zakończy się 30 maja 2009. Do dzieła, Lobbystki!:)

P.S. Właśnie zauważyłam, że Stanikomania prowadzi już w swojej kategorii! Brawo, dziewczyny!:)

"Piersiówka" w kolejnym sklepie!

Z przyjemnością informuję, że "Piersiówka", czyli nasza forumowa ulotka, przedstawiająca podstawowe zasady doboru biustonosza, zagościła w kolejnym sklepie!:) Tym razem na swojej stronie umieściła ją Monika z Monache (bannerek z fragmentem Piersiówki linkuje do wpisu ze Stanikomanii poświęconego idei rozpowszechniania Piersiówki). Mamy nadzieję, że dostęp do naszego miniporadnika pomoże klientkom Monache odróżnić dobrze dopasowany biustonosz od tego nietrafionego!;)

Wcześniej "Piersiówkę" można było znaleźć m.in. we wrocławskim sklepie "Milla". W każdej chwili mogą po nią sięgnąć również inne sklepy - przypominam, że korzystanie z Piersiówki jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi obostrzeniami! Staramy się jedynie udostępniać ją sklepom, które spełniają nasze oczekiwania co do asortymentu i nie zgadzamy się na cięcie jej czy kopiowanie z niej tekstów. Zainteresowanych proszę więc o maila - zgodnie z regułami określonymi tutaj - i zapraszam do współpracy!:)

piątek, 03 kwietnia 2009
Lobby Biuściastych w tvn24.pl!

Internet jednoczy ludzi w walce z głupotą i biurokracją - tymi słowami Katarzyna Wężyk rozpoczyna artykuł "Masz prawo. Walcz o swoje", opublikowany dziś w serwisie tvn24. Tekst poświęcony grupom działającym w internecie na rzecz wspólnego celu, trudnego do osiągnięcia w pojedynkę, uwzględnił również aktywność Lobby Biuściastych!:)Autorka artykułu zwraca uwagę na rozwój Lobby, które ewoluowało z kameralnego, koleżeńskiego forum w kierunku prężnie działającej grupy aktywnych kobiet. Tak dobrze zorganizowanych i świadomych konsumentek nie przegapił rynek - stwierdza dziennikarka, zaznaczając, że aktywność Lobby dawno wykroczyła poza internet. Cały artykuł możecie przeczytać tutaj!

środa, 01 kwietnia 2009
Lobby w obiektywie

Tak się składa, że ostatnio na lobbowym blogu dominują fotografie - również wspomnienie z warszawskiego zlotu pojawia się zatem w postaci zdjęciowej! O samym przebiegu spotkania, sklepach, które w nim uczestniczyły oraz wyjątkowych atrakcjach kulinarnych możecie przeczytać w tym wątku;) A teraz - voila!


Zdjęcie przedstawia bra-fitterki tuż przed rozpoczęciem spotkania. Chwilę później wokół zaroiło się od Lobbystek!:) Autorką fotografii jest Mauzonka, jako jedyna występująca na fotografii w intensywnej czerwieni:) Na pierwszym planie można zobaczyć piętrzące się narzędzia naszej pracy!;)

I choć padały komentarze, że do zrobienia zdjęcia biuściastym potrzebny byłby obiektyw szerokokątny - udało nam się zmieścić w kadrze! Do zobaczenia następnym razem!;)


poniedziałek, 23 marca 2009
Ktoś ma mnie na oku..;)

Wielu z Was podobało się zdjęcie Zazulli (znanej też skądinąd;) umieszczone w naszym kolażu lobbystek. W ramach bonusu - wariacja na jego temat;) Niech stanowi zwieńczenie naszej akcji!

A Zazulli dziękuję za tak wspaniały prezent!:)

Nasza społeczność