niedziela, 09 maja 2010
Przez różowe okulary..;-)

...czyli świat widziany przez pryzmat Lobby Biuściastych i Małobiuściastych;-) Z przyjemnością przedstawiam Wam rzeczywistość z punktu widzenia stanikowej pasji!


(zachęcam do obejrzenia – i poczytania – w pełnej rozdzielczości :-)

Wprawne oko bez trudu odczyta z tych zdjęć modele, rozmiary czy nazwy marek produkujących staniki. Dziękuję wszystkim dziewczynom, które wzięły udział w akcji (ich lista poniżej). Wiem też, że niektórych pomysłów nie udało się zobrazować – scarlet_agcie np. kojarzy się ze stanikami logo banku BHP;-) Moim prywatnym faworytem jest jedno ze zdjęć nadesłane przez anuulę12 – czyli kadr z Pollyanną opatrzony kapitalnym cytatem:-) Zresztą, deser indigo-rose również wygląda apetycznie... A które zdjęcie lub cytat Wam podoba się najbardziej? Usiądźcie wygodnie na Lobby i oglądajcie!;-)

Tymczasem – korzystając z podpowiedzi życzliwych lobbystek – postanowiłam organizować  takie akcje cyklicznie, np. zawsze z okazji Prima Aprilis. Z tego powodu proszę Was o kolekcjonowanie stanikowych skojarzeń przez cały rok (możecie nadsyłać mi je na bieżąco) – aby do czasu kolejnego plakatu zebrać ich jak najwięcej. Warto czasem spojrzeć na świat przez różowe okulary:-)

W akcji udział wzięły: anna_pia, anuula12, arwena-g, beniutka_bo, butters77, cat_woman_in_black, indigo-rose, kasica_k, kwiatek_04, magda396, maith, marikooo, Ola, ptasia, renulec, scarlet_agta, turzyca, zirael00.

wtorek, 06 kwietnia 2010
Świat widziany oczami Lobby;-)

Prima Aprilis już za nami, ale poniekąd z tej okazji zapraszam do kolejnej akcji społecznościowej;-) Tym razem proszę Was o nadsyłanie zdjęć, które przedstawiają Wasze niestandardowe stanikowe skojarzenia!

Innymi słowy – zdradźcie, gdzie widzicie biustonosze i ich rozmiary, a nie widzi ich reszta świata:-) Czy będąc na stacji benzynowej, uśmiechacie się na widok ceny za etylinę 95 ("Haha, kto widział taki tani stanik?";-). Czy mijając klatkę schodową z oznaczeniem 75B, myślicie sobie: "Coraz rzadziej spotyka się taką numerację..";-) Czy w okularach przeciwsłonecznych koleżanki dostrzegacie kształt stanika z logo LB?:-)

Zwierzcie się ze swoich zabawnych stanikowych skojarzeń! Nadsyłajcie zdjęcia przedmiotów, pejzaży czy szyldów, które Was inspirują, w których odkrywacie rozmiar biustonosza, popularny model stanika czy słówko związane z Lobby! Ze wszystkich zgłoszeń powstanie zabawny kolaż:-) Mile widziane będą fotografie opatrzone Waszym subiektywnym komentarzem.

ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA ZDJĘĆ: Na Wasze pomysły czekam do 30 kwietnia 2010 (piątek), do godz. 23:59 pod mailem butters77@gazeta.pl. Gotowy obraz Świat oczami lobbystek pojawi się na tym blogu w pierwszych dniach maja. Zapraszam!:-)

czwartek, 25 lutego 2010
Lobby Biuściastych na facebooku

Być może zauważyłyście, że w prawej rubryce pojawił się nowy znaczek – o, taki:)


Wiąże się on z faktem, że od paru dni Lobby Biuściastych ma swoją stronę fanowską w serwisie Facebook. Publikowane na niej będą krótkie informacje o różnych akcjach lobbystek – takich, jak np. NAGIE BIUSTY poniżej:)

Serdecznie zapraszam do wstąpienia w szeregi fanów Lobby:) A więcej o obecności LB na facebooku możecie przeczytać w tym forumowym wątku.


14:44, butters77
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 lutego 2010
NAGIE biusty lobbystek!

Najwyższy czas się pokazać! Dość gadania – oto dowód naoczny;)


Kto zna Lobby Biuściastych i Małobiuściastych, kto czyta Stanikomanię lub Balkonetkę albo śledzi nasze wypowiedzi w mediach, ten nie będzie zaskoczony hasłem tego plakatu. Dla wszystkich pozostałych jednak taka prezentacja może być pożyteczna;)

Dlaczego? Bo w powszechnej świadomości wciąż funkcjonuje wiele mitów, związanych z wielkością biustu. Czy to jeśli chodzi o rzeczywiste rozmiary kobiecych piersi ("D zawsze oznacza duży biust!"), czy to wygląd staników właściwych dla kobiet z poszczególnych stref rozmiarowych ("Przy większym biuście – konieczna pełna miseczka, przy mniejszym – push-up z grubą gąbką!"). Myślę, że każda z nas, bez względu na to, jaki rozmiar biustonosza nosi, choć raz w życiu zetknęła się z podobnymi uprzedzeniami – choćby ze strony ekspedientek w sklepach;)

Dlatego chciałabym przygotować więcej takich plakatów, aby krok po kroku piętnować stereotypy, jakie narosły wokół tematu biustów i biustonoszy. Tym samym więc inauguruję akcję Lobby dla opornych!:)

Kto wie, może przy pomocy obrazków z tej serii łatwiej będzie namówić siostrę czy koleżankę, by nie bały się miseczki G?:) Może któryś z mężczyzn przekona się, że staranny dobór biustonosza to nie fanaberia, że na "biuściastym forum" nie rozmawia się tylko o koronkach czy odcieniach różu, lecz – o codziennym komforcie? Że nie jesteśmy tylko przedstawicielkami „rozmiarów nietypowych”, lecz to pogląd na te „typowe” należałoby zweryfikować?:)

Słowem – zachęcam do podsuwania dzisiejszego plakatu, i kolejnych z tej kategorii, wszystkim niedowiarkom rozmiarowym;) I raz jeszcze dziękuję moim modelkom – bez nich ten projekt by nie powstał!

W akcji udział wzięły: aadrianka, agafka88, akj77, Aleksandra LM, Alex_k, ania.biulandia, anuula12, bea41, beniutka_bo, Berkano8, besame.mucho, bruxelka11, butters77 (z archiwalnym zdjęciem, gdy mieściła się jeszcze w G;), cesja, croolik, danaberia, dziwna_dziewczyna, ederlezi1981, estreno, ewik-mysza, falcon_eye, golfstrom, inez69, justinehh, karolajna83g, kasica_k, kk345, ko_kartka, kryklu, luliluli, Malgos_j, milstar, nathd, olusimama, panistrusia, rysia_zdzisia, sybla1, szprota, urkye!

poniedziałek, 15 lutego 2010
Post Scriptum do kolażu 2010
A oto obiecana niespodzianka! Poniżej scenka rodzajowa z życia Lobby – koniecznie obejrzyjcie ją w powiększeniu;) Dla ułatwienia podpowiem, że zdjęcie przedstawia turzycę, która odpowiada na pytania w wątku rozmiarowym...;)Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnej akcji!
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12

Nasza społeczność