środa, 25 stycznia 2012
Regulamin forum Lobby Biuściastych

START

Lobby Biuściastych to forum konsumenckie. Naszym celem jest propagowanie prawidłowego doboru biustonoszy (bra-fittingu) dla wszystkich kobiet, niezależnie od rozmiaru. Dążymy do rozszerzenia oferty firm i sklepów z bielizną.

Lobby rozwija się dzięki wymianie informacji, dlatego zachęcamy do zamieszczania recenzji kupowanej bielizny, opinii o sklepach i włączania się w życie forum. Jeżeli jesteś nowa na forum i masz jakiekolwiek wątpliwości nie wahaj się nas pytać o radę, z chęcią pomożemy :).

Jeżeli masz mniejszy biust, zapraszamy na siostrzane Lobby Małobiuściastych.

Użytkowniczki, które spędziły już z nami trochę czasu, zachęcamy również do zapoznania się z Galerią Staników.

Zasady ogólne:

Na forum dbamy o porządek. Ważne jest, żeby zakładane wątki były na temat, a wypowiedzi - kulturalne.
Niedopuszczalne na forum jest:
- rozpoczynanie dyskusji “duży biust vs. mały”,
- cytowanie nieistniejących wypowiedzi,
- manipulowanie wypowiedziami dyskutantów w celu ich ośmieszenia lub wykazania braku racji,
- używanie określeń wskazujących na brak szacunku dla dyskutantów,
- używanie wulgaryzmów.

Moderacja:

Lobby Biuściastych jest forum moderowanym. Wpisy sprzeczne z obowiązującymi na forum zasadami są usuwane. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem można zgłaszać moderacji na adres: moderacja.lb@gmail.com. Moderatorki LB to: Agafka88, Besame.mucho, Butters77, Kasica_k, Maith, Roza_am, Turzyca, Zazulla. Założycielką i właścicielką forum, której przysługuje ostateczne prawo głosu w sytuacjach spornych, jest Butters77.

Porządek na forum:

Jeśli poruszanie się po forum sprawia Ci trudności - przeczytaj przewodnik po Lobby Biuściastych.
Warto korzystać też ze spisu treści oraz wyszukiwarki.
Zakładając nowe wątki należy nadawać im tematy jak najdokładniej nawiązujące do treści wypowiedzi (czyli np. zamiast "Pomocy!" - "Co zrobić z urwanym ramiączkiem?").
Posty powinny być czytelne. Prosimy pamiętać o ortografii i interpunkcji (wiele przeglądarek internetowych automatycznie sprawdza pisownię, warto z tego korzystać), oraz nie nadużywać wielkich liter.

Do zakładania wątków niezwiązanych z tematyką Lobby służą nasze pozostałe fora:
http://forum.gazeta.pl/forum/k,3684373,Lobbystki.html

Sprzedawcy, producenci i dystrybutorzy bielizny przed wpisaniem się na forum powinni zapoznać się z treścią tej notki: http://lobby.blox.pl/2009/01/Informacja-dla-sprzedawcow-producentow.html

Ograniczenia techniczne:

Na forach gazetowych nie funkcjonuje większość technicznych narzędzi moderatorskich znanych z innych miejsc w sieci. Moderacja nie ma możliwości edytowania postów i przenoszenia ich w inne miejsca ani zmieniania tytułów wątków. Każdy użytkownik musi więc sam dbać o przejrzystość forum - pisać we właściwym wątku i właściwej gałązce drzewka, pilnować tematu i odpowiednio tytułować zakładane wątki.

Błędy mogą się oczywiście zdarzać. Jeśli jako doświadczona użytkowniczka zauważysz pomyłkę nowej forumki - podpowiedz jej życzliwie, co powinna zrobić.

Jeśli napisałaś post w niewłaściwym miejscu i ktoś zasugeruje, gdzie powinnaś go przenieść - skopiuj to, co napisałaś, i wklej we właściwym wątku, a źle zamieszczony post oznacz, aby moderatorki mogły go usunąć (należy odpowiedzieć na własny post wpisując w tytule odpowiedzi "do skasowania").

Prosimy o usuwanie z sygnaturek wszelkich suwaczków, gdyż zaburzają one czytelność forum i spowalniają wczytywanie wątków.

Moderacja zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie
niedziela, 13 listopada 2011
Będąc młodą bra-fitterką... :-)

Bra-fitterka - kobieta, która zajmuje się zawodowo dobieraniem biustonoszy. W ciągu ponad sześciu lat istnienia Lobby Biuściastych, spośród entuzjastek dobrze dopasowanej bielizny wyłoniło się całkiem sporo biustylistek - jak kiedyś nazwałyśmy je na forum. Do pierwszej akcji dedykowanej bra-fitterkom zgłosiło się trzynaście z nich (no, czternaście, licząc Krystynę z OnlyHer ;-) Panie i Panowie, oto kobiety, w rękach których spoczywa przyszłość polskich biustów! :-)


Gratuluję i dziękuję wszystkim bra-fitterkom, które zdecydowały się wziąć udział w akcji! Z przyjemnością czytałam Wasze wypowiedzi, a zdjęcia wywoływały uśmiech... szeroki jak niejedna fiszbina ;-) Szczególnie ucieszyło mnie zgłoszenie z zagranicy (z łatwością znajdziecie w kolażu włoską rewolucjonistkę :-) oraz z "największej wsi w Europie", jaką są Koziegłowy. Rozbawił mnie bra-fitterski asystent ja_joanny, natomiast błyskawicznie urzekło - zdjęcie dziewczyn z OnlyHer (mam wrażenie, że dzięki zbiorowej fotografii, jeszcze bardziej oddana tu została bra-fitterska girl power!).

Które zdjęcie najbardziej Wam się podoba - i w czyje ręce najchętniej oddałybyście swój biust? :-) Która wypowiedź najbardziej Was przekonuje? Mnie, przyznam, wyjątkowo ujęło uzasadnienie the_mariski. Przepraszam też, że niektóre teksty musiałam skrócić - mam nadzieję, że udało mi się zachować najważniejsze treści :-)

Na zakończenie - raz jeszcze brawa dla uczestniczek! Zauważyłam zresztą, że Biustokracja, której przedstawicielki możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu, wzięła udział również w innej zabawie fotograficznej, gdzie zdobyła laur zwycięstwa :-) Gratuluję i zachęcam wszystkie sklepy do aktywności przy internetowych akcjach - warto pokazać się z sympatycznej strony. A powyższe zdjęcia bra-fitterek z miarami, filiżankami czy... pod kotarą ze staników, chyba najlepiej obrazują, jak pozytywne skojarzenia budzi taka zabawa :-)

21:01, butters77
Link Komentarze (6) »
sobota, 01 października 2011
Lobby Małobiuściastych na Facebooku

Miło mi poinformować, że Lobby Małobiuściastych dorobiło się swojej strony na Facebooku. Wszystkie Lobbystki, które korzystają z portalu społecznościowego i chciałyby zostać fanami LMB zapraszam do kliknięcia "Lubię to!"

 

 

Na Facebooku swoje strony mają też inne blogi czy fora związane z naszą społecznością. Jest tam oczywiście strona Lobby Biuściastych, o czym pisała już butters77, ale też kilka innych, do których linki znajdziecie w odpowiednim wątku na forum.

PS. Wszystkie małobiuściaste Lobbystki gorąco zachęcam do "polubienia" także strony blogu Small Cup.

20:53, scarlet_agta
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 lutego 2011
Dzień Listonosza

Ponieważ 16 lutego to Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek, to...;-)


09:14, butters77
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 14 lutego 2011
BRA-LENTYNKI!

Mały obrazek na dziś ;-) Najlepszego!


16:08, butters77
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12

Nasza społeczność