Blog > Komentarze do wpisu
Regulamin forum Lobby Biuściastych

START

Lobby Biuściastych to forum konsumenckie. Naszym celem jest propagowanie prawidłowego doboru biustonoszy (bra-fittingu) dla wszystkich kobiet, niezależnie od rozmiaru. Dążymy do rozszerzenia oferty firm i sklepów z bielizną.

Lobby rozwija się dzięki wymianie informacji, dlatego zachęcamy do zamieszczania recenzji kupowanej bielizny, opinii o sklepach i włączania się w życie forum. Jeżeli jesteś nowa na forum i masz jakiekolwiek wątpliwości nie wahaj się nas pytać o radę, z chęcią pomożemy :).

Jeżeli masz mniejszy biust, zapraszamy na siostrzane Lobby Małobiuściastych.

Użytkowniczki, które spędziły już z nami trochę czasu, zachęcamy również do zapoznania się z Galerią Staników.

Zasady ogólne:

Na forum dbamy o porządek. Ważne jest, żeby zakładane wątki były na temat, a wypowiedzi - kulturalne.
Niedopuszczalne na forum jest:
- rozpoczynanie dyskusji “duży biust vs. mały”,
- cytowanie nieistniejących wypowiedzi,
- manipulowanie wypowiedziami dyskutantów w celu ich ośmieszenia lub wykazania braku racji,
- używanie określeń wskazujących na brak szacunku dla dyskutantów,
- używanie wulgaryzmów.

Moderacja:

Lobby Biuściastych jest forum moderowanym. Wpisy sprzeczne z obowiązującymi na forum zasadami są usuwane. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem można zgłaszać moderacji na adres: moderacja.lb@gmail.com. Moderatorki LB to: Agafka88, Besame.mucho, Butters77, Kasica_k, Maith, Roza_am, Turzyca, Zazulla. Założycielką i właścicielką forum, której przysługuje ostateczne prawo głosu w sytuacjach spornych, jest Butters77.

Porządek na forum:

Jeśli poruszanie się po forum sprawia Ci trudności - przeczytaj przewodnik po Lobby Biuściastych.
Warto korzystać też ze spisu treści oraz wyszukiwarki.
Zakładając nowe wątki należy nadawać im tematy jak najdokładniej nawiązujące do treści wypowiedzi (czyli np. zamiast "Pomocy!" - "Co zrobić z urwanym ramiączkiem?").
Posty powinny być czytelne. Prosimy pamiętać o ortografii i interpunkcji (wiele przeglądarek internetowych automatycznie sprawdza pisownię, warto z tego korzystać), oraz nie nadużywać wielkich liter.

Do zakładania wątków niezwiązanych z tematyką Lobby służą nasze pozostałe fora:
http://forum.gazeta.pl/forum/k,3684373,Lobbystki.html

Sprzedawcy, producenci i dystrybutorzy bielizny przed wpisaniem się na forum powinni zapoznać się z treścią tej notki: http://lobby.blox.pl/2009/01/Informacja-dla-sprzedawcow-producentow.html

Ograniczenia techniczne:

Na forach gazetowych nie funkcjonuje większość technicznych narzędzi moderatorskich znanych z innych miejsc w sieci. Moderacja nie ma możliwości edytowania postów i przenoszenia ich w inne miejsca ani zmieniania tytułów wątków. Każdy użytkownik musi więc sam dbać o przejrzystość forum - pisać we właściwym wątku i właściwej gałązce drzewka, pilnować tematu i odpowiednio tytułować zakładane wątki.

Błędy mogą się oczywiście zdarzać. Jeśli jako doświadczona użytkowniczka zauważysz pomyłkę nowej forumki - podpowiedz jej życzliwie, co powinna zrobić.

Jeśli napisałaś post w niewłaściwym miejscu i ktoś zasugeruje, gdzie powinnaś go przenieść - skopiuj to, co napisałaś, i wklej we właściwym wątku, a źle zamieszczony post oznacz, aby moderatorki mogły go usunąć (należy odpowiedzieć na własny post wpisując w tytule odpowiedzi "do skasowania").

Prosimy o usuwanie z sygnaturek wszelkich suwaczków, gdyż zaburzają one czytelność forum i spowalniają wczytywanie wątków.

Moderacja zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie
środa, 25 stycznia 2012, moderacja.lb

Polecane wpisy

  • Przewodnik po Lobby Małobiuściastych

    Z radością informuję, że na łamach bloga obecny będzie od dziś Przewodnik po Lobby Małobiuściastych ! Mam nadzieję, że ułatwi on przedstawicielkom LM poruszanie

  • Przewodnik po Lobby Biuściastych

    Trafiłaś na Lobby Biuściastych. Chciałabyś upewnić się,czy nosisz odpowiedni rozmiar biustonosza, poszukaćkorzystnego dla Ci eb ie fasonu, znaleźć dobry sklep i

  • Pierwsze kroki na forum LB

    Trafiłaś na Lobby Biuściastych. Nie jesteś pewna swojego rozmiaru, chciałabyś poszukać nowego biustonosza - ale nie wiesz, od czego zacząć. Skorzystaj z naszy

Komentarze
2014/07/22 12:26:44
Dobre staniki nie są złe ;) - ale wolę jednak kosmetyki jak chociażby szampon do włosów farbowanych - Pozdrawiam!

Nasza społeczność