Blog > Komentarze do wpisu
Będąc młodą bra-fitterką... :-)

Bra-fitterka - kobieta, która zajmuje się zawodowo dobieraniem biustonoszy. W ciągu ponad sześciu lat istnienia Lobby Biuściastych, spośród entuzjastek dobrze dopasowanej bielizny wyłoniło się całkiem sporo biustylistek - jak kiedyś nazwałyśmy je na forum. Do pierwszej akcji dedykowanej bra-fitterkom zgłosiło się trzynaście z nich (no, czternaście, licząc Krystynę z OnlyHer ;-) Panie i Panowie, oto kobiety, w rękach których spoczywa przyszłość polskich biustów! :-)


Gratuluję i dziękuję wszystkim bra-fitterkom, które zdecydowały się wziąć udział w akcji! Z przyjemnością czytałam Wasze wypowiedzi, a zdjęcia wywoływały uśmiech... szeroki jak niejedna fiszbina ;-) Szczególnie ucieszyło mnie zgłoszenie z zagranicy (z łatwością znajdziecie w kolażu włoską rewolucjonistkę :-) oraz z "największej wsi w Europie", jaką są Koziegłowy. Rozbawił mnie bra-fitterski asystent ja_joanny, natomiast błyskawicznie urzekło - zdjęcie dziewczyn z OnlyHer (mam wrażenie, że dzięki zbiorowej fotografii, jeszcze bardziej oddana tu została bra-fitterska girl power!).

Które zdjęcie najbardziej Wam się podoba - i w czyje ręce najchętniej oddałybyście swój biust? :-) Która wypowiedź najbardziej Was przekonuje? Mnie, przyznam, wyjątkowo ujęło uzasadnienie the_mariski. Przepraszam też, że niektóre teksty musiałam skrócić - mam nadzieję, że udało mi się zachować najważniejsze treści :-)

Na zakończenie - raz jeszcze brawa dla uczestniczek! Zauważyłam zresztą, że Biustokracja, której przedstawicielki możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu, wzięła udział również w innej zabawie fotograficznej, gdzie zdobyła laur zwycięstwa :-) Gratuluję i zachęcam wszystkie sklepy do aktywności przy internetowych akcjach - warto pokazać się z sympatycznej strony. A powyższe zdjęcia bra-fitterek z miarami, filiżankami czy... pod kotarą ze staników, chyba najlepiej obrazują, jak pozytywne skojarzenia budzi taka zabawa :-)

niedziela, 13 listopada 2011, butters77

Polecane wpisy

  • Dzień Listonosza

    Ponieważ 16 lutego to Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek, to...;-)

  • BRA-LENTYNKI!

    Mały obrazek na dziś ;-) Najlepszego!

  • Jak robić zdjęcia do galerii?

    Regulamin już znacie, a teraz zapraszam do małego przewodnika, w którym Turzyca wyjaśnia nam, jak powinnyśmy robić i obrabiać zdjęcia, które wysyłamy do galerii

Komentarze
2011/11/13 21:07:37
Blox płata mi dziś figle, więc dodam, że kliknięcie w kolaż prowadzi do ImageShacka, natomiast mniejszy obrazek znajdziecie tutaj. Pozdrawiam!
-
la_parisiene
2011/11/13 22:13:19
Jak miło zobaczyć twarze znane tylko z opowieści i maili :)
-
2011/11/13 22:38:23
Ależ się wzruszyłam. Jestem dosyć bierną uczestniczką ruchu uświadamiającego, ale są chwile, kiedy mam poczucie, że uczestniczę w czymś wielkim.
Które zdjęcie, która wypowiedź najbardziej mnie przekonała? O rany, wszystkie. Mam ochotę ruszyć w Polskę, żeby poznać wreszcie osobiście te wszystkie wspaniałe dziewczyny i pobyć w tych przyjaznych miejscach :)
-
2011/11/13 22:47:30
;D Kryklu, rozczuliłaś mnie :) Potwierdzę- dziewczyny prowadzące sklepy z szeroką rozmiarówką, są niesamowicie zaangażowane. To nie są zwykłe firmy, to są salony prowadzone przez niesamowite kobiety z pasją!
-
martaroma
2011/11/15 21:53:46
Wielka przyjemnosc znalezc sie w takim towarzystwie! :)) Swietny i zabawny kolaz, bravissima butters77!
-
2011/11/16 11:45:57
Ale fajne zdjęcia, ze wszystkich bije dobra energia :) !

Nasza społeczność